Rusza nabór zadań do II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego!

wpis w: Aktualności | 0

Od 29 maja do 19 czerwca można zgłaszać zadania do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski na realizację pomysłów mieszkańców we wszystkich 6 subregionach zarząd województwa przeznaczył 8 mln zł. Małopolanie, którzy ukończyli 16 lat mogą zgłaszać własne inicjatywy już od przyszłego poniedziałku do 19 czerwca.

 

Dowiedz się więcej… https://bo.malopolska.pl/index.php/o-budzecie

29 maja rozpoczynają się warsztaty edukacyjne dot. Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego!

Na co zwrócić szczególną uwagę przy formalnym zgłaszaniu zadania w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego? Jak swoje pomysły przelać na papier i uniknąć błędów mogących dyskwalifikować wniosek na etapie formalno-prawnym? Na jakie inicjatywy postawić, by miały szansę na realizację? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci podczas specjalnych warsztatów, które ruszą już 29 maja i odbędą się w każdym subregionie Małopolski.
Harmonogram warsztatów: https://bo.malopolska.pl/index.php/o-budzecie/86-zapraszamy-na-warsztaty-edukacyjne

Serdecznie zapraszamy do polubienia strony „BO Małopolska” http://www.facebook.com/PozarzadowaMalopolska na Facebooku, na której znajdą Państwo bieżące informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.